Herní souprava k interaktivním slovníkům MemoLingo

Herní souprava k Interaktivnímu obrázkovému slovníku.
25 zábavných her s MemoLingo kartičkami, barevné herní komponenty, zapojení až 4 hráčů!
Angličtina, která bude Vás i Vaše děti bavit.

79 Kč
Dostupnost: Skladem
Herní souprava k interaktivním slovníkům MemoLingo
sada 1
Pro 1 - 4 hráče Obsahuje 25 originálních her!

Detailní popis produktu

Promeňte svůj MemoLingo slovník v deskovou hru a užijte si ještě více zábavy! S naší Herní soupravou zapojíte do hry celou rodinu. Neučte se. Hrajte si!

Rozšiřte svůj slovník o sadu barevných herních komponent a využijte tak jeho potenciál na maximum. Vybírejte z 25 zábavných her a trénujte znalosti anglických slovíček při společné hře s kartičkami. Hry jsou vhodné jak pro menší děti a začátečníky, tak i pro pokročilé hráče.

Všechny naše hry mají jednoduchá pravidla a jsou přehledně zpracované v brožurce plné veselých obrázků. Děti si tak mohou samy vybrat, kterou hru chtějí hrát a která slovíčka procvičí. Pouze při pravidelném procvičování - opakování dochází k uložení vědomostí do dlouhodobé paměti. Děti si tak slovíčka zapamatují snadněji a trvale.

HREJ SI - PROCVIČUJ - PAMATUJ

Motivujte svoje děti k objevování anglického jazyka a zahrajte si společně s nimi! Herní souprava obsahuje herní komponenty pro hru 1-4 hráčů. Mnoho našich her si však užijete i s větším počtem spoluhráčů, například hry s přesýpacími hodinami, látkovým měšcem, nebo hry čistě jen s kartičkami.

Pro další tipy na zábavné aktivity s Interaktivním obrázkovým slovníkem a Herní soupravou MemoLingo sledujte náš Facebook.

 

Obsah MemoLingo herní soupravy:

  • 25 zábavných her s MemoLingo kartičkami, hry pro začátečníky i pokročilé, 1-4 hráčů
  • Pravidla pro hry
  • 4 figurky
  • 4 kostky
  • 40 herních žetonů
  • Přesýpací hodiny (1 minuta)
  • Látkový pytlík