Co je MemoLingo

Naprostým základem pro hladké zvládnutí jazyka je bohatá slovní zásoba. Nutností pro trvalé udržení slovíček v paměti je pak jejich aktivní používání a procvičování.

Interaktivní obrázkový slovník MemoLingo je snadný a zábavný způsob, jakým si děti (i rodiče:) mohou bohatou anglickou slovní zásobu nejen vybudovat, ale také trvale udržet.

Jak? Hraním originálních her s MemoLingo kartičkami.

HRAJ SI – PROCVIČUJ – PAMATUJ

Obrázky

Obrázky

Základem MemoLingo slovníku jsou veselé obrázky na kartičkách. Vizuální systém učení jazyka je efektivní. Vytváří se tak přirozené asociace vedoucí k trvalému ukotvení slov v paměti.

Julie

Oboustranné karty

O udržení pozornosti při hře se postarají oboustranné karty. Nutí tak hráče neustále přemýšlet o tom, co je asi na druhé straně karty. Tento proces se děje naprosto nenápadně a přirozeně. A to je přesně to, co chceme!

Oboustranné karty

Pro začátečníky i pokročilé

Pro začátečníky i pokročilé

Snadné učení krok za krokem. Slovíčka jsou rozdělena podle obtížnosti do třech skupin. To usnadňuje výuku menším dětem a začátečníkům. Na základě obtížnosti také dosahujete různého bodového skóre při společných hrách s kartičkami.


Protiklady

Protiklady

Naučte se dvě slovíčka zároveň! Napříč všemi sadami jsme Vám mezi slovíčka poschovávali 82 dvojic protikladů – tedy 164 obrázků, se kterými si můžete hrát.

Protiklady

Výslovnost

Straší Vás správná výslovnost? Už nemusí. Pro snadné zvládnutí anglické výslovnosti jsou všechny kategorie namluvené dětským rodilým mluvčím. Celý MemoLingo slovník si tak můžete pohodlně přehrát na počítači, nebo chytrém telefonu.

Výslovnost


Ukázkové video z kategorie Příroda

Hra

Hra

Srdcem celé MemoLingo rodiny je Herní souprava. Už žádná nuda u slovíček! Hrajte si a procvičujte anglickou slovní zásobu nenásilnou formou. 25 zábavných her, barevné herní komponenty, zapojení až 4 hráčů. To je angličtina, která bude Vás i Vaše děti bavit.

Kostka

 

Rozšiřte dětem anglickou slovní zásobu.
Procvičujte pravidelně slovíčka. Hrajte společně hry s kartičkami.
Nedopusťte, aby se děti časem začaly u slovíček nudit a ztratily tak o další výuku zájem.

MemoLingo - angličtina, která bude Vás i Vaše děti bavit!

Herní sadu a kartičky koupíte zde