Zábavná angličtina pro děti, kategorie Barvy

Interaktivní obrázkový slovník pro veselé a hravé učení anglických slovíček. Bonusová kategorie Barvy.
Oblíbený soubor základních barev. 14 karet v balení.

29 Kč
Dostupnost: Skladem
Zábavná angličtina pro děti, kategorie Barvy
Zábavná angličtina pro děti, kategorie Barvy
Ke 3 slovníkům ZDARMA!

Detailní popis produktu

Interaktivní obrázkový slovník pro veselé a hravé učení anglických slovíček. 14 oboustranných kartiček - 14 anglických slovíček. Výslovnost namluvená britským chlapcem.

Představujeme Vám unikátní soubor anglické slovní zásoby, který svým rozsahem, způsobem užití i tematickým zaměřením přesahuje funkci klasického jazykového slovníku. Věříme, že bude skvělým společníkem pro vás i vaše děti na cestě k bohaté slovní zásobě a trvalým znalostem anglického jazyka.

Co je MemoLingo:

  • Didaktická pomůcka pro hravé zvládnutí základů anglického jazyka. Využívá formu vizuálního učení (spojení obrázek - slovo), které je pro děti snadné a má dlouhodobý efekt. Veselé obrázkové karty MemoLingo tak vrací vaše děti k přirozenému a zdravému učení.
  • Interaktivní desková hra. Při zapojení HERNÍ SOUPRAVY proměníte váš slovník v zábavnou deskovou hru. K dispozici jsou více než dvě desítky her přehledně seřazených v Návodu pro hry. Barevné herní komponenty jsou zaručeným tahákem pro všechny hravé děti.
  • Dětská obrazová encyklopedie v krabičce. Rozvíjí sociální dovednosti pro snazší orientaci v moderním světě. Vede děti k pozitivnímu vnímání cizího jazyka i světa kolem sebe. Širokým tematickým zaměřením je skvělou alternativou dětských výukových a komunikačních karet pro děti všech věkových skupin.
  • Pomocník pro snadné zvládnutí anglické výslovnosti. Všechny kategorie jsou namluveny přirozeným hlasem desetiletého britského chlapce. Videozáznam je dostupný online v zákaznické sekci.

Podrobné informace o tom, jak MemoLingo slovníky fungují naleznete v sekci CO JE MEMOLINGO.

MemoLingo Interaktivní obrázkový slovník – kategorie Barvy. Obsah balení:

  • 14 oboustranných karet/14 anglických slovíček. Česká a anglická strana. Rozměry karet 65x65 mm. Při výrobě byl použit papír vysoké gramáže + oblé rožky + matné lamino pro maximální ochranu při častém použití.
  • Výslovnost namluvená rodilým mluvčím. Přístupové údaje do online sekce s výslovností jsou přiloženy v balení.

Kategorie Barvy obsahuje 13 slovíček barev a 1 slovíčko "colour" (barva). Ukázky karet naleznete ve fotogalerii u produktu.

Herní souprava není součástí balení slovníku! Jedná se o samostatný produkt. Objednejte prosím ZDE.

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Vyrobeno v ČR.

Ukázka videa s výslovností