Člověk

 
100 karet Efekt lupa
 
  • 1 z 12

Interaktivní slovník pro veselé a hravé učení anglických slovíček. Kategorie Člověk.
Podkategorie: části lidského těla, nemoc a zdraví, lidské vlastnosti, emoce, nálady a pocity.

Dostupnost Skladem
349 Kč    
Kategorie Interaktivní obrázkové slovníky MemoLingo
 

Představujeme Vám unikátní soubor anglické slovní zásoby, který svým rozsahem, způsobem užití i tematickým zaměřením přesahuje funkci klasického jazykového slovníku. Věříme, že bude skvělým společníkem pro vás i vaše děti na cestě k bohaté slovní zásobě a trvalým znalostem anglického jazyka.

Co je MemoLingo:

  • Didaktická pomůcka pro hravé zvládnutí základů anglického jazyka. Využívá formu vizuálního učení (spojení obrázek - slovo), které je pro děti snadné a má dlouhodobý efekt. Veselé obrázkové karty MemoLingo tak vrací vaše děti k přirozenému a zdravému učení.
  • Interaktivní desková hra. Při zapojení HERNÍ SOUPRAVY proměníte váš slovník v zábavnou deskovou hru. K dispozici jsou více než dvě desítky her přehledně seřazených v Návodu pro hry. Barevné herní komponenty jsou zaručeným tahákem pro všechny hravé děti.
  • Dětská obrazová encyklopedie v krabičce. Rozvíjí sociální dovednosti pro snazší orientaci v moderním světě. Vede děti k pozitivnímu vnímání cizího jazyka i světa kolem sebe. Širokým tematickým zaměřením je skvělou alternativou dětských výukových a komunikačních karet pro děti všech věkových skupin.
  • Pomocník pro snadné zvládnutí anglické výslovnosti. Všechny kategorie jsou namluveny přirozeným hlasem desetiletého britského chlapce. Videozáznam je dostupný online v zákaznické sekci.

Podrobné informace o tom, jak MemoLingo slovníky fungují naleznete v sekci CO JE MEMOLINGO.

MemoLingo Interaktivní obrázkový slovník – kategorie Člověk. Obsah balení:

  • 100 oboustranných karet/100 anglických slovíček. Česká a anglická strana. Rozměry karet 65x65 mm. Při výrobě byl použit papír vysoké gramáže + oblé rožky + matné lamino pro maximální ochranu při častém použití.
  • Uživatelská příručka pro snadný start. Obsahuje rady a tipy jak se slovníkem efektivně pracovat.
  • Výslovnost namluvená rodilým mluvčím. Přístupové údaje do online sekce s výslovností jsou přiloženy v krabici.

Kategorie Člověk obsahuje slovíčka z následujících tématických okruhů (podkategorií): části lidského těla, nemoc a zdraví, lidské vlastnosti, emoce, nálady a pocity. Ukázky karet z jednotlivých kategorií naleznete v produktových obrázcích.

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Vyrobeno v ČR.

Ukázka videa s výslovností