Zvířata

 
100 karet Efekt lupa
 
  • 1 z 12

Interaktivní slovník pro veselé a hravé učení anglických slovíček. Kategorie Zvířata.
Podkategorie: domácí zvířata, divoká zvířata, mořští tvorové, ptáci, hmyz, základní části zvířecího těla, zvířecí příbytky.

Dostupnost Skladem
349 Kč    
Kategorie Interaktivní obrázkové slovníky MemoLingo
 

Představujeme Vám unikátní soubor anglické slovní zásoby, který svým rozsahem, způsobem užití i tematickým zaměřením přesahuje funkci klasického jazykového slovníku. Věříme, že bude skvělým společníkem pro vás i vaše děti na cestě k bohaté slovní zásobě a trvalým znalostem anglického jazyka.

Co je MemoLingo:

  • Didaktická pomůcka pro hravé zvládnutí základů anglického jazyka. Využívá formu vizuálního učení (spojení obrázek - slovo), které je pro děti snadné a má dlouhodobý efekt. Veselé obrázkové karty MemoLingo tak vrací vaše děti k přirozenému a zdravému učení.
  • Interaktivní desková hra. Při zapojení HERNÍ SOUPRAVY proměníte váš slovník v zábavnou deskovou hru. K dispozici jsou více než dvě desítky her přehledně seřazených v Návodu pro hry. Barevné herní komponenty jsou zaručeným tahákem pro všechny hravé děti.
  • Dětská obrazová encyklopedie v krabičce. Rozvíjí sociální dovednosti pro snazší orientaci v moderním světě. Vede děti k pozitivnímu vnímání cizího jazyka i světa kolem sebe. Širokým tematickým zaměřením je skvělou alternativou dětských výukových a komunikačních karet pro děti všech věkových skupin.
  • Pomocník pro snadné zvládnutí anglické výslovnosti. Všechny kategorie jsou namluveny přirozeným hlasem desetiletého britského chlapce. Videozáznam je dostupný online v zákaznické sekci.

Podrobné informace o tom, jak MemoLingo slovníky fungují naleznete v sekci CO JE MEMOLINGO.

MemoLingo Interaktivní obrázkový slovník – kategorie Zvířata. Obsah balení:

  • 100 oboustranných karet/100 anglických slovíček. Česká a anglická strana. Rozměry karet 65x65 mm. Při výrobě byl použit papír vysoké gramáže + oblé rožky + matné lamino pro maximální ochranu při častém použití.
  • Uživatelská příručka pro snadný start. Obsahuje rady a tipy jak se slovníkem efektivně pracovat.
  • Výslovnost namluvená rodilým mluvčím. Přístupové údaje do online sekce s výslovností jsou přiloženy v krabici.

Kategorie Zvířata obsahuje slovíčka z následujících tématických okruhů (podkategorií): domácí zvířata, divoká zvířata, mořští tvorové, ptáci, hmyz, základní části zvířecího těla, zvířecí příbytky. Ukázky karet z jednotlivých kategorií naleznete v produktových obrázcích.

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Vyrobeno v ČR.

Ukázka videa s výslovností